Reprezentacija BiH
Reprezentacija BiH
 
16.03.2015 u 07:56
Baždarević otkrio karte: Nova imena Šehić, Cocalić, Đurić, Štilić…
Reprezentacija
Mehmed Baždarevioć, selektor fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine u ponedjeljak nešto poslije 11 sati u Kogresnoj sali hotela Evropa otkrit će karte i objaviti spisak igrača na koje će računati za predstojeće utakmice.
17.01.2015 u 18:40
Slovenci bolji od Bjelorusije, Španci od Brazila, BiH optimistično ide na Austriju
SP ZA RUKOMETAŠE
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras u 19.00 sati na Svjetskom prvenstvu u Kataru igra protiv selekcije Austrije, javlja Anadolu Agency (AA). Izabranici selektora Dragana Markovića jučer su pobijedili Iran rezultatom 30:25 i s velikom dozom optimizma ulaze u večerašnji duel.
12.12.2014 u 14:53
Hadžibegić ili Baždarević od sutra na klupi Zmajeva
Ekskluzivno
Fudbalska reprezentacija BiH sutra će dobiti novog selektora. Kako doznaje portal Vijesti.ba u Savez je definitivno sve izbor na dva imena – Mehmeda Baždarevića i Faruka Hadžibegića.
12.12.2014 u 07:49
Evo ko je sve ušao u uži izbor za novog selektora BiH
BORBA ZA KLUPU ZMAJEVA
Bivšem hrvatskom izborniku konkurencija su Faruk Hadžibegić, Mehmed Baždarević, Amar Osim, Blaž Slišković, Milovan Rajevac i Sergej Barbarez
04.12.2014 u 07:53
Žele Barbareza sa selektora Zmajeva: Možda nema iskustvo, ali ima srce!
BH FANATICOSI IMAJU SVOG FAVORITA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine je "na konopcima", bivši selektor je uspio od jednog respektabilnog tima, u vrijeme kada smo imali priliku da još više ojačamo svoj status u svjetskom fudbalu, da napravi boksera kojem već u četvrtoj rundi slute kraj – ovo se, između ostalog, navodi u saopćenju koje su BH Fanaticosi objavili na svojoj internet stranici u srijedu poslije podne, prenosi novinska agencija Patria.
04.12.2014 u 07:50
Osim: 'Pusti ti to šta bi meni bilo drago. Stisnut ću ruku svakome ko postane selektor BiH!'
BH. NOGOMETNI STRUČNJAK MUDRO ŠUTI
Ne podržavam nikoga u izboru za selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Neutralan sam, rekao je u ekskluzivnom razgovoru za Anadolu Agency (AA) Ivica Osim, najcjenjenije bh. fudbalsko ime u svijetu, bivše selektor Japana i SFR Jugoslavije, svojevremeno jedan od najboljih fudbalera i jedan od najkvalitetnijih trenera svih vremena sa prostora Zapadnog Balkana.
04.12.2014 u 07:45
Jedan od najvećih trenera današnjice predao kandidaturu za selektora BiH
NAJBOLJI KANDIDAT DO SADA
Bivši francuski selektor Jacques Santini zvanično je večeras predao kandidaturu za selektora fudbalske reprezentacije BiH
04.12.2014 u 07:44
Moramo otići u Francusku, ali igrači ne mogu napraviti ništa ako nema pravog šefa da im j... mater!
ĆIRO O ZMAJEVIMA
Ako nekoga interesujem, tu sam! A, da se ja nekome nudim, to je iluzija! Moju reputaciju sam gradio 50 godina. Ako Begić (Dino op.a.) nema taj refleks (da ga pozove op.a.), iako je radio sa mnom kada sam bio u BiH, onda on i ne zaslužuje da bude moj predsjednik – kaže Miroslav Ćiro Blažević u intervjuu za bh. novinsku agenciju Patria (NAP).
03.12.2014 u 10:41
Barbarez: Voditi reprezentaciju je jedan od životnih snova
REPREZENTACIJA BIH
Legendarni kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez često se dovodi u vezu oko mjesta selektora reprezentacije BiH. Tako je i ovog puta, kada se traži nasljednik Safeta Sušića.
28.11.2014 u 07:56
Nema dogovora s Vahom nakon susreta u Makarskoj, ali još ima nade
REPREZENTACIJA BIH
Delegacija Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine večeras je u Makarskoj razgovarala s proslavljenjim bh. nogometnim stručnjakom Vahidom Halilhodžićem o mogućnosti njegovog preuzimanja nogometne reprezentacije BiH.
19.11.2014 u 10:49
Fudbaski savez BiH nije dužan plaćati penale: Sušić odlazi bez obeštećenja!
JER JE UGROŽEN ODLAZAK NA EURO
Nogometni/Fudbaski savez BiH, uprkos otkazu kojeg je uručio Safetu Sušiću, nije dužan plaćati penale ili obeštećenje, sada već bivšem selektoru. Iako se u javnosti špekuliše sa informacijom kako će se morati platiti naknada za selektora, to zapravo nije istina.
17.11.2014 u 19:30
Safet Sušić više nije selektor reprezentacije BiH!
Sušiću otkaz
Safet Sušić, nakon današnje sjednice Izvršnog odbora N/FSBiH, više nije selektor reprezentacije naše zemlje.
17.11.2014 u 10:23
Asmir Begović: Ovo je sramota! Svi su krivi - ekipa, selektor, Savez
REPREZENTACIJA BIH
Golman fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Asmir Begović bio je ljut nakon teškog poraza naše reprezentacije od Izraela.
17.11.2014 u 10:21
Safet Sušić poručio: Razmišljam o ostavci
REPREZENTACIJA BIH
Nakon večerašnjeg poraza fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine od selekcije Izraela u Haifi (3:0), selektor BiH Safet Sušić je na konferenciji za medije čestitao domaćinu i najavio da će razmisliti o napuštanju kormila bh. nacionalnog tima.
17.11.2014 u 07:40
Begović: Sramota je ovako izgubiti
NAKON DEBAKLA U IZRAELU
HAIFA - "Cijela ekipa, svako je kriv. I ekipa i selektor i Savez, svi ljudi. Jednostavno je sramota ovako izgubiti u Izraelu.
1 2 3 4

Najnovije

  • Robotički tim Bosne i Hercegovine trenutno na 1. mjestu u svijetu na Međunarodnoj robotičkoj olimpijadi FGC2021


  • Otkrivamo karakteristike novog iPhone 11 mobilnog telefona


  • Produžite trajanje baterije na iPhoneu, riješite se aplikacija koje "puno troše"


  • CERIT organizovao višednevni seminar za profesore informatike u HNK


  • Čestitka povodom dana državnosti BiH


Najčitanije

Komentarisano