Emir Spahić: Ovo je najmanje što sam mogao uraditi za ove momke
21.10.2013. u 18:36 | Komentari: 0
Emir Spahić: Ovo je najmanje što sam mogao uraditi za ove momke
KAPITEN VELIKOG SRCA

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emir Spahić danas je po ko zna koji put pokazao koliko srce ima.
Spahić je iz Leverkusena stigao na dženazu trojici poginulih navijača Bosne i Hercegovine, na kojoj je danas prisustovalo oko 14.000 ljudi.
 
“Nešto najmanje i jedino što sam mogao uraditi za ove momke, naše navijače, Krajišnike jeste prisustvovati njihovom posljednjem ispraćaju”, napisao je Spahić putem socijalnih mreža
 
“Neka im dragi Bog podari sve najbolje na drugom svijetu”.
 
(goBIH.ba/sport.ba)



Komentari: 0
Nadimak:
Komentar:

Najnovije

  • Miralem Pjanić: Nisam zaslužio crveni karton


  • Dominacija Jusufa Nurkića na otvaranju NBA sezone


  • Potvrđeno: Zmajevi protiv reprezentacije Španije 29. maja


  • Braća Nedim i Aid Kudra na suparničkim stranama u duelu Igmana i Klisa


  • Neumoljiva statistika Miralema Pjanića


Najčitanije

Komentarisano